Jump to Navigation

Student

 

معرفی  

دسترسی به اینترنت در دانشگاه صنعتی اصفهان از طریق سامانه نت امکان پذیر می باشد. در این سامانه برای اتصال به شبکه جهانی اینترنت باید از نام و کلمه عبور مناسب استفاده نمایید. دانشجویان می توانند از طریق گزارش 672 درسیستم گلستان اطلاعات شناسه کاربری و پسورد خود را بدست آورند. برای استفاده از این سیستم لطفا به آدرس http://it.iut.ac.ir/Internetمراجعه فرمایید.

 

 

روش استفاده از اینترنت     

 

لازم به ذکر است برای دسترسی به سرورهای داخل دانشگاه نظیر جمله وب ، سامانه گلستان ،کیف پول ، تغذیه، سایت دانشکده خود، سایت دانشگاه سامان بوستان ، سامانه الکترونیکی دروس و بانک نرم افزار و هسته تأمین محتوی دیجیتال و پشتیبانی ticketing نیازی به استفاده از سامانه نت را ندارید و با اتصال به شبکه دانشگاه امکان دسترسی به این سرویس ها امکان پذیر می باشد.

 

دانشجویان برای حفظ امنیت پسورد اینترنت خود می توانند

از طریق سایت http://acc.iut.ac.ir  پسورد خود را تغییر دهند

( 1- هشت کارکتر باشد، 2-حروف بزرگ و کوچک استفاده شود، 3-  از عدد استفاده شود4- کارکتر خاص داشته باشد، 5- از اسم و فامیل هم در پسوردتان استفاده نشود.)

نکته : شارژ اینترنتی بر حسب ماه شمسی و طبق جدول 

http://www.it.iut.ac.ir/news/%D8%A2%D9%86%DA%86%D9%87-%DA%A9%D9%87-%D8%A...

انجام می گیرد، در صورتی که شارژ اینترنت ماهیانه شما به اتمام رسیده باشد می توانید از طریق آدرس زیر شارژ اضافی خریداری نمایید.

 http://acc.iut.ac.ir

 

قوانین دسترسی به اینترنت

- به دانشجویان کارشناسی برحسب سال ورودی میزان مشخص از حجم برای دانلود و ساعت استفاده، اختصاص داده می شود.
- به دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری شناسه و کلمه عبور جهت سرویس پست الکترنیکی اعطا می شود که از همان شناسه جهت اتصال به اینترنت می توانند استفاده کنند.
- همچنین به دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری امکان دسترسی به منابع کتابخانه مرکزی خارج از دانشگاه که لینک آن در آدرس می باشد داده می شود

http://it.iut.ac.ir/Internet
 

 

 

چگونگی داشتن وب برروی سایت بوستان

جهت گرفتن وب سایت شخصی (سامانه بوستان ) بعد از گرفتن میل دانشگاه به مسئول کامپیوتر دانشکده خود مراجعه نمایید.

 

درخواست ایمیل

سرویس پست الکترونیکی به تمامی دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری در بدو ورود از طرف مرکز فناوری اطلاعات اعطاء می گردد. دانشجویان مذکور می توانند از طریق گزارش 672 درسیستم گلستان اطلاعات شناسه کاربری و پسورد خود را بدست آورند. لازم به ذکر است فقط دانشجویان که در زمان مقرر ثبت نام ننمایند و یا به دلایلی دیگر با تأخیر ثبت نام می کنند در دوره اول ایجاد ایمیلها ایجاد نخواهد شد آدرس پست الکترونیکی این دانشجویان بعد از حذف و اضافات ایجاد می گردد و همانند سایر دانشجویان میتوانند از گزارش 672 گلستان اطلاعات کاربری خود را بدست آورند
همچنین دانشجویانی که در مقطع قبلی دانشجوی دانشگاه صنعتی اصفهان بوده و آدرس پست الکترونیکی در اختیار دارند، همچنان همان آدرس برای مقطع بعدی تعریف می گردد. لذا لازم است احتمام در موقع ثبت نام شماره دانشجویی قبلی خود را به مسنول پذیرش آموزش اعلام کنند
دانشجویان مهمان تمامی مقاطع برای همان ترمی که میهمان هستند فقط شناسه اینترنت دریافت می کنند و لذا به هیچ عنوان به این دانشجویان آدرس پست الکترونیکی اعطا نخواهد گردید.
در صورتی پس از موعد ذکر شده اطلاعات در سیستم گلستان موجود نبود لطفا از طریق ارسال یک تیکت که حاوی نام و نام خانوادگی انگلیسی شماره دانشجویی، کد ملی ، مقطع تحصیلی و نام دانشکده باشد را از طریق سامانه زیر ارسال کنید
http://tkt.iut.ac.ir

سامانه پشتیبانی

دانشجویان محترم در صورت هر گونه اشکال شبکه ای از طریق سایت http://tkt.iut.ac.ir می توانند مشکل خود را به این مرکز اطلاع دهند تا در اسرع وقت پیگیری لازم انجام گردد. یاددآوری می گردد که به دانشجویانی که حضورا به مرکز فناوری اطلاعات مراجعه نمایند بدون شماره تیکت پاسخی داده نخواهد شد

كيف پول

شارژ كارتهاي شناسایی چند منظوره (جامع هوشمند) فقط از طريق كيف پول (http://ewallet.iut.ac.ir) مقدور مي باشد
ابتدا از طریق آدرس http://ewallet.iut.ac.ir با واردکردن نام کاربری (شماره دانشجویی) و رمز عبور(شماره ملی) وارد سامانه کیف پول شوید.( رمز عبور دانشجویان خارجی ورودی 93 مطابق با شماره دانشجویی ایشان می باشد)

برای شارژحساب خود در منوی امکانات کاربری گزینه شارژ کیف پول را انتخاب کرده ودر صفحه بازشده مبلغ شارژ را به ریال تایپ نموده و نوع حساب را انتخاب نمایید. توجه داشته باشیدبرای استفاده از تغذیه و استخر حتما باید حساب معاونت دانشجویی را انتخاب نمایید. بازدن دکمه تایید در صفحه جدید بانک تجارت را انتخاب و دکمه پرداخت را فشار دهید به این ترتیب به صفحه پرداخت بانک تجارت منتقل خواهید شد در این صفحه می توانید با یکی از کارت های عضو شتاب و واردنمودن اطلاعات خواسته شده حساب خود را به مبلغ مورد نیاز شارژ کنید.

پس از شارژ حساب خود به مقدار لازم به سایت http://dining.iut.ac.ir مراجعه نموده و با توجه با راهنمایی که در تابلو سلف مرکزی (خواهران و برادران) نصب شده است نسبت به رزرو غذا اقدام بفرمایید.
 

برای استفاده از استخر لازم است کارت شناسایی خودرا باتوجه به راهنمای ثبت و انتساب کارت واقع در آدرس :
http://ewallet.iut.ac.ir/contents/simple/51
، کارت خود رادر سامانه کیف پول ثبت و انتساب نمایید.
برای استفاده از تغذیه نیازی به ثبت و انتساب کارت شناسایی در سامانه کیف پول نیست.

 

از طریق منوی امکانات کاربری و گزینه مشاهده تراکنش های مالی می توانید از شارژ حسب خود اطمینان حاصل نمایید(لازم به توضیح است که 5 تراکنش مالی اخیر شما در صفحه اول گنجانده می شود).
در منوی امکانات کاربری می توانید از طریق تغییر رمز عبور اقدام به تعویض رمز عبور خود نمایید.

اشتراک در Student


by Dr. Radut